English
Hakkımızda

HakkımızdaDermotek Laboratuarları 20 yılı aşkın tecrübeleriyle geliştirdiği Organik Bitkisel Kök Hücre'den elde edilen ürünleri ile Dermokozmetik sektörünün lider markasıdır !

Kozmetik ürünler için Kök Hücre teknolojisi ile Hammadde Üretimi yapan; Aralık 2018’de akredite edilmiş ar-ge laboratuarımız Türkiye’de Dünyadaki emsallerine denk kurulmuş ilk ve tek Kök Hücre Laboratuarıdır.

Dermotek İlaç A.Ş. Prozinc saç bakım ürün ailesi ve OTC cilt ürünleri kategorisinde bulunan bebek bezi pişiği ve yatalak hasta yaralarına karşı etkili Oksizinc markalarının da üreticisidir. Dermotek İlaç üretim tesislerinde iyi üretim uygulamaları (GMP) kuralları esasınca üretim yapılır. Üretim süreci kalite kontrol uygulamaları kuralları ile sürekli denetlenerek; 320 ton/yıl krem üretimi, 380 ton/yıl şampuan üretimi, 110 ton/yıl serum-losyon üretimi olarak yaklaşık 10.000.000 kutuya kadar üretim kapasitesine sahiptir.

Dermotek İlaç ve 20 yıldır sektöre sunduğu dermokozmetik ürünleri birçok alanda Pazar ve Kategori lideridir. İhracat hacmini de yıl yıl arttırarak yoluna devam eden markamız; Sahip olduğu profesyonel kadroları, yüksek teknoloji ar-ge ve üretim prensipleriyle de global pazarda her geçen gün daha geniş coğrafyalara erişmektedir.Ürünlerinin tamamı doğa dostu içeriklerle hazırlanır ve hayvanlar üzerinde DENENMEZ.

Dermotek İlaç A.Ş. ürettiği tüm ürünlerde en etkin, uygun ve çözüm odaklı ürünleri sunmayı misyon edinmiştir. 20 yılı geride bıraktığımız bugünden sonra da tüketicilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri en yüksek standartlarda, doğaya saygı ve sürdürülebilirlik ilkelerinden ödün vermeden sağlayacağımızın sözünü veriyoruz.